Народни средства за защита, за да ви помогне да спрете да пушите.

Ако някога решите да напуснете навика за пушене, не забравяйте, че най-важното нещо - е да се създаде една силна мотивация. Следваща трябва да се премахнат от изгледа на всички обекти и атрибути, които са свързани с тютюнопушенето. Собствени цигари тръба, по-леки, пепелника.

Също така е силно препоръчително да се откаже от продуктите, които провокират апетита. Това е, като правило, всички алкохолни напитки, кафе, пушени, солени и пикантни храни. И насочи вниманието ви към храни, които помагат да се бори зависимост. Този съдържащи храни никотинова киселина - фъстъци, хляб, картофи, яйца, боб, грах и фасул.

Те често са много ефективни народни средства за отказване на цигарите. При остри пристъпи на тягата да дъвче парче от сладък корен флаг, или изплакнете устата си с вливане на билки, която се приготвя по следния начин. Взети 2 супени лъжици мента и 1 чаена лъжичка тръстика корен (смлян) и се смесва в термос пълни чаша вряща вода. След събиране се конфигурира за един час, е необходимо да се оттича и използването на цигара със силно желание.

се откажат от тютюнопушенето

Има и друг народен лек, помага за облекчаване на зависимостта от никотина. Това вливане на билки. Вземете 100 г просо, ръж, ечемик и овес, налейте литър вода и се вари на среден огън за 10 минути. След това е необходимо да се даде бульон варя в термос през деня, напрежението и да вземат 3-4 пъти на ден в чаша етаж.

Споделяне в социалните мрежи:

сроден
& LAQUO; Отказ на тютюнопушенето е лесно. Аз съм го хиляди пъти и RAQUO направено !;& LAQUO; Отказ на тютюнопушенето е лесно. Аз съм го хиляди пъти и RAQUO направено !;
Ход Лечение народни средстваХод Лечение народни средства
Народни средства за отказване на цигаритеНародни средства за отказване на цигарите
Най-ефективният начин да се откажат от тютюнопушенетоНай-ефективният начин да се откажат от тютюнопушенето
Остри, тежки зъбобол народни средстваОстри, тежки зъбобол народни средства
Лечение на народни средства gastroduodenitaЛечение на народни средства gastroduodenita
Как да се откажат от пушенето, с помощта на народни средстваКак да се откажат от пушенето, с помощта на народни средства
Лечение на тютюнопушенето народни средстваЛечение на тютюнопушенето народни средства
Лечение на народни средства за защита на сухота в устатаЛечение на народни средства за защита на сухота в устата
Как да се откажат от пушенето: народни средства. Фолк средства за пушене: Класификация и рецептиКак да се откажат от пушенето: народни средства. Фолк средства за пушене: Класификация и рецепти
» » Народни средства за защита, за да ви помогне да спрете да пушите.